بوتاکس عمومی
بهترین مرکز بوتاکس در کرج

خدمات بوتاکس در کرج را با حضور بهترین پزشکان متخصص، جدیدترین تجهیزات، ابزار و مواد بوتاکس در کلینیک یاس تجربه کنید.

این خدمات را باید در بهترین مرکز بوتاکس در کرج دریافت کنید تا احتمال ایجاد عوارض مربوط به این درمان را به صفر برسانید، همچنین ماندگاری بیشتری داشته باشد و به صورت کلی پس از پرداخت هزینه و گذشت زمان همچنان از خدمات دریافتی رضایت کامل داشته باشید.

ما در این محتوا سعی داریم به شما بگوییم بهترین کلینیک بوتاکس در کرج را چگونه انتخاب نمایید و چه معیارهایی را باید در نظر داشته باشید تا تجربه خوبی از تزریق بوتاکس دریافت کنید.

خدمات بوتاکس در کرج شامل چه مواردی است

همانطور که می‌دانید این درمان با نام تجاری Botulinum toxin شناخته می‌شود. این ماده عصب عضلات مورد تزریق را به صورت موقت فلج می‌کند تا درمان مورد نظر صورت بگیرد. برخی از درمان‌ها به صورت زیر است:

 • درمان چین و چروک پوست
 • درمان اسپاسم‌های عضلانی
 • جلوگیری از تعریق قسمت‌های مختلف بدن
 • ایجاد حالت دلخواه برای قسمت‌های صورت مانند چشم و ابرو
 • ایجاد حالت دلخواه برای لب
 • ایجاد فرم دلخواه برای بینی
 • درمان میگرن
 • درمان اسکار پوستی
 • کوچک کردن عضلات
 • درمان کمر درد
 • و…
بهترین مرکز بوتاکس در کرج

کلینیک بوتاکس در کرج

بهترین مرکز بوتاکس در کرج باید توانایی ارائه انواع خدمات بوتاکس را داشته باشد. کلینیک یاس بهترین مرکز بوتاکس در تهران نیز شناخته می‌شود.

دلیل اینکه این کلینیک یکی از بهترین‌ها محسوب می‌شود چندین عامل مختلف است که در ادامه آن‌ها را توضیح خواهیم داد.

 • حضور پزشکان حرفه‌ای و متخصص در هر زمینه‌ای یکی از عوامل مهم موفقیت است. هر پزشک با تجربه و سابقه خود در این زمینه تلاش می‌کند بهترین روش درمان برای هر بیمار را انتخاب کند و آن را به بهترین نحو برای او انجام دهد. یک پزشک حرفه‌ای با آشنایی با متدها و روش‌های جدید درمانی آرامش و راحتی را برای مراجعه کننده فراهم می‌کند.
 • وجود تجهیزات و ابزارهای به روز و مطابق با تکنولوژی جدید در دنیا نیز بسیار اهمیت دارد. این تجهیزات با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی راحتی بیشتری را برای مراجعه کنندگان فراهم می‌کند. همینطور عوارض درمان را نیز کاهش می‌دهد.
 • کادر درمان و پرسنل دلسوز و متعهد یکی دیگر از رموز موفقیت ما است. یکی دیگر از مواردی که تلاش می‌کنیم در کلینیک یاس همیشه در جریان باشد، آرامش مراجعه کنندگان است. هر فردی برای انتخاب انواع روش‌های درمانی و ایجاد تغییر در ظاهر و حتی انجام عمل‌های سرپایی یا جراحی نیاز به آرامش دارد. ما این راحتی و آسایش را برای شما فراهم می‌کنیم.
 • فراهم کردن شرایط اقساطی برای انواع خدمات زیبایی به دلیل درک شرایط افراد مراجعه کننده است. هزینه‌هایی زیبایی معمولا برای افراد بالا است. بیمه نیز اینگونه هزینه را پرداخت نمی‌کند. به همین دلیل شرایط سختی برای افراد ایجاد می‌شود که ما با فراهم کردن انجام خدمات زیبایی اقساطی در تهران و کرج سعی داریم که این شرایط سخت را کمی برای شما آسان کنیم.
بهترین مرکز بوتاکس در کرج

بهترین مارک بوتاکس در بهترین کلینیک بوتاکس در کرج

همانطور که می‌دانید برندهای مختلفی برای این کار در ایران و کشورهای دیگر وجود دارد. برندهای خارجی و ایرانی در این زمینه فعالیت دارند و سعی می‌کنند بهترین کیفیت و تاثیرگذاری بالایی ارائه دهند.

تاثیرگذاری و ماندگاری برندها برای افراد مختلف کاملا متفاوت است. به همین دلیل انتخاب بهترین گزینه برای افراد ممکن است متفاوت باشد. با مراجعه به بهترین مرکز از ارائه برندهای معتبر مطمئن می‌شوید.

عوارض انتخاب اشتباه در کلینیک بوتاکس در کرج

خدمات بوتاکس در کرج اگر به صورت صحیح و توسط پزشک متخصص و همینطور در کلینیک معتبر انجام شود، عوارض خاصی نخواهد داشت. اما در صورتی که به هیچکدام از معیارها در انتخاب خود توجه نکنید امکان ایجاد عوارض مختلف وجود دارد.

برخی از عوارض کاملا طبیعی هستند. مانند سردرد، کبودی، قرمزی و ورم پوست. اما یکی از عوارض نادری که در اثر تزریق اشتباه و یا رعایت نکردن اصول مراقبتی اتفاق میفتد، افتادگی پلک و ابرو می‌باشد. اینجا نقش پزشک متخصص حرفه‌ای مشخص خواهد شد، در این صورت جای هیچ نگرانی نیست چون او کار خود را بلد است و اجازه نمی‌دهد چنین اتفاقاتی برا فرد بیفتد.

همینطور در اثر تزریق اشتباه ممکن است بوتاکس و مواد آن در بدن پخش شود و دیگر قسمت‌های بدن را درگیر کند. این اتفاق باعث نابینایی، ناتوانی در تکلم و بلعیدن، مشکلات تنفسی، مشکل در حرکت عضلات، اختلال در ادرار و… می‌شود.

وجود چنین عوارضی کافیست تا در انتخاب بهترین مرکز بوتاکس در کرج وسواس بیشتری به خرج دهیم.

بهترین مرکز بوتاکس در کرج

هزینه خدمات در بهترین مرکز بوتاکس در کرج

یکی از شرایط خوبی که کلینیک یاس برای مراجعه کنندگان خود فراهم کرده است خدمات زیبایی اقساطی در کرج می‌باشد. به این صورت برای برخی از خدماتی که هزینه بالایی دارند، می‌توانید از شرایط تقسیطی استفاده نمایید تا پرداخت هزینه و انجام عمل زیبایی برای شما ممکن شود.

برای دریافت قیمت و دریافت نوبت حضوری نیز می‌توانید با ما تماس بگیرید. پس از معاینه و مشخص شدن روش درمان و همینطور نواحی مورد نظر برای بوتاکس، هزینه اعلام خواهد شد.

جمع بندی

کلینیک یاس به عنوان بهترین مرکز پوست و مو زیبایی در کرج برای ارائه انواع خدمات زیبایی به شما مراجعه کنندگان محترم اعلام آمادگی می‌کند.

۰۲۱۲۲۱۴۱۵۱۳ ۰۲۱۲۲۱۴۴۱۴۳۰۹۰۱۴۰۱۴۴۴۰

نویسنده

siteadmin

ارسال دیدگاه