هیدرودرمی
هیدرودرمی و جوانسازی پوست در کرج و تهران

دستگاه هیدرودرمی که دستگاه گالوانیک و دزن (Galvanic-Desinc) هم نامیده می شود، در حقیقت با استفاده از جریان الکتریکی تنظیم شده و در حد معین، ژل آبرسانی (ژل هیدوردرمی یا ژل گالوانیک) را یونیزه نموده و آن را به لایه های عمیق پوست هدایت می کند. لذا هدایت ترکیبات ژل آبرسان به لایه های پوست باعث آبرسانی بهتر، موثرتر و کارآتر پوست خواهد شد که از جمله ی نتایج آن بهبود چین و چروک های سطحی پوست و بازگرداندن شادابی به صورت خواهد بود.

دزن نیز به پاکسازی عمیق انواع پوست، تخلیه منافذ و رفع به اصطلاح منطقه تی (T-Zone) پوست های چرب می پردازد.

استعمال کرم آبرسان یا کرم مرطوب کننده، این امر را تضمین نخواهد کرد که با توجه به لایه های شاخی و مرده ی سطح پوست حتما به لایه های زیرین پوست نفوذ پیدا کند. لذا روش هیدرودرمی با دستگاه این امر را تسهیل نموده و تأثیرات به مراتب بهتری را منجر می گردد.
– کلینیک زیبایی یاس

از این روش می توان در نواحی مختلف بدن مانند صورت، گردن، دست و دور چشم استفاده کرد. مجهز شدن دستگاه هیدرودرمی به تکنولوژی جریان الکتریکی با فرکانس بالا که از طریق پروب های شیشه ای هدایت می شود به کاربرد های آن اضافه کرده، مانند تقویت فولیکول های خفته و ضعیف مو، بهبود آکنه، افزایش ضریب جذب مواد تقویتی و ویتامینه کردن پوست همراه با لکه بری.

خدمات زیبایی هیدرودرمی پوست در کرج و تهرانخدمات زیبایی هیدرودرمی پوست در کرج و تهران

۰۲۱۲۲۱۴۱۵۱۳ ۰۲۱۲۲۱۴۴۱۴۳۰۹۰۱۴۰۱۴۴۴۰

۰۲۱۲۲۱۴۱۵۱۳ ۰۲۱۲۲۱۴۴۱۴۳۰۹۰۱۴۰۱۴۴۴۰

عواملی که باعث آسیب رسیدن به پوست می شود.
داشتن استرس:
رادیکال های آزاد در هوا مخصوصا در شهرهای آلوده سبب آسیب های جدی به بدن می شود که یکی از این آسیب ها، آسیب پوستی و به دنبال آن پیری پوست است، استرس میزان این رادیکال های آزاد را در بدن و پوست بیشتر می کند.

داشتن تغذیه غلط:
نخوردن آب به میزانی که بدن در روز به آن نیاز دارد مصرف نکردن میوه های قرمز مثل توت فرنگی و گوجه و….زیرا میوه های قرمز آنتی اکسیدان بیشتری برای پوست دارند و پیشنهاد ما این است به جای مصرف قرص های مولتی ویتامین از میوه وسبزیجات تازه استفاده کنید تا از پیر شدن پوست جلوگیری کند.

مصرف سیگار:
افرادی که از سیگار و دخانیات استفاده می کنند عمر پیری پوست آن ها حدود ۱۰ سال کمتر از افراد عادی است، تیرگی پوست و خط های چروک مخصوصا اطراف دهان و چشم از ضررهای سیگار است. چون سیگار قابلیت آسیب رسانی به دو ماده ضروری(کلاژن-الاستین) در پوست انسان را دارد.

قرار گرفتن در زیر نور آفتاب:
اشعه فرابنفشی که نور آفتاب تولید می کند برای همه افراد مضر است و بیشتر برای کسانی که پوست و موی روشنی دارند دلیل بوجو آمدن لک، سرطان پوست و … بیشتر است . برای اینکه از آسیب نور فرا بنفش در امان باشید حتما ازکرم ضدآفتاب، عینک آفتابی، کلا لبه دار استفاده کنید.

بهترین کلینیک هیدرودرمی
بهترین کلینیک هیدرودرمی

هیدرودرمی پوست چیست؟

یکی از شیوه های شاداب کردن پوست، آب رسانی( هیدرودرمی) با دستگاه میباشد. با این شیوه به علت رطوبت رسانی به سلول های لایه شاخی، پوست شاداب تر و چین وچروک سطحی پوست کم تر ميشود.

در این شیوه توسط دستگاه هیدرودرمی، ژل آبرسان به سلول های خشکیده، رسانده ميشود. هیدرودرمی یک روش کاملا طبیعی و بدون درد می‌باشد، که با درمان بر روی پوست می‌تواند به صورت شگفت‌انگیزی و به سرعت بافت‌های پوستی را بهبود بخشد. با انجام هیدرودرم در جلسه اول درمان، نتیجه و تاثیر مثبت آن مشاهده می‌شود.

هیدرودرمی (آبرسانی) پوست روشی است که باعث از بین رفتن سلول های مرده لایه (اِستراتوم کورنِئوم) پوست می‌شود. این لایه خارجی‌ترین لایه پوست است که سلول‌های مرده پوست بر روی سطح آن قراردارد. هیدرودرم ابریژن و آب رسانی به پوست درمانی است که براي موردهای زیر استفاده ميشود:

خطوط ریز و چین و چروک
پیری زودرس
افتاب سوختگی
اکنه و جراحت
پوست های ناصاف
گرفتگی پوست
بسته بودن منفذها
ایجاد بافت های سالم تر
تاثیر نوع پوست در هیدرودرمی
برای هر نوع پوستی اعم از پوست خشک، چرب و معمولی روش های مختلفی برای شاداب کردن پوست وجود دارد. برای افرادی که از پوست خوبی برخوردار هستند نیازی به هیدرودرمی ندارند و با نوشیدن روزانه ۸ لیوان آب و و داشتن رژیم غذایی سالم که شامل میوه جات و سبزیجات نیاز به رطوب رسانی پوست را حفظ می کنند.

پوست چرب: به دلیل اینکه پوست های چرب مستعد جوش هستند هیدرودرمی برای آن ها مناسب نمی باشد و حتی باعث بیشتر شدن جوش ها می شود.

پوست خشک: هیدرودرمی برای پوست های خشک مناسب است و توصیه می شود بعد از انجام آبرسانی پوست برای حفظ و نگهداری رطوبت از کرم های مرطوب کننده استفاده کنند.

پوست نرمال: مانند پوست خشک آبرسانی پوست پیشنهاد می شود.

نحوه عملکرد دستگاه هیدرودرم چگونه است؟

روشی مناسب برای پاکسازی پوست و آبرسانی به پوست هیدرودرم آبریژن است که با استفاده از دستگاه هیدرودرم ( یا همان دستگاه هیدرودرمی) انجام می شود. نام های دیگری نیز از هیدرودرم بین عموم مردم شناخته شده است، که عبارتند از: هیدراته کردن صورت، میکرودرم آبریژن مرطوب، فیوژن صورت، میکرودرم آبریژن آب، آکوادرم آبریژن

روش درمان (آبرسانی) با دستگاه هیدرودرم:

در این روش لایه خارجی پوست که شامل سلول های مرده هستن ساییده می شود و سطح خارجی پوست پاکسازی می‌شود، در ادامه سرم های مخصوص برای آبرسانی هستند، این سرم ها با فشار وارد لایه های زیرین پوست می شوند. این سرم ها هر کدام برای درمان بیماری های خاصی قابل تغییر می باشند برای درمان جوش، درمان آکنه، سرم های از بین برنده علائم پیری و هیدراته کردن پوست، اطلاع رنگ دانه پوست پزشک متخصص می تواند از سرم های مخصوص استفاده کند.

امروزه در اکثر کلینیک های زیبایی از روش طبیعی برای جوانسازی پوست، کاهش چین و چروک بهتر پوست هیدرودرم ( آبرسانی به پوست ) که بدون درد است استفاده می کنند. هیدرودرم روشی برای درمان پیری پوست است که برای هر نوع پوستی قابلیت استفاده دارد و این روش درمانی تکنولوژیک و جدید میباشد.

آیا هیدرودرمی یا آبرسانی پوست باعث جوان سازی پوست می‌شود؟

جوان سازی پوست با روش هیدرودرمی، پوست را هم از لحاظ کار کرد و هم از لحاظ ظاهر جوان می‌کند که به روش زیر انجام می‌شود:

کاهش تجمع سلولی
ورزش و تقویت تنفس مویرگی
از بین بردن و حذف زائدات متابولیک از بافت‌ها
رساندن آب و اکسیژن به بافت‌ها
تأمین مواد غذایی و حفاظتی
تأمین انرژی برای سلول‌های جدید و بهبود زخم‌ها

هیدرودرمی
هیدرودرمی

چه عناصر تغذیه‌ای در هیدرودرمی مورد استفاده قرار می‌گیرند؟

عناصر تغذیه‌ای که مورد استفاده قرار می‌گیرند عبارتند از:

اسید هیالورانیک برای غنی سازی بافت‌های همبند
ویتامین C برای بهبود دایکرومیاس
ویتامین‌های E و B و A برای بهبود عملکرد سلول‌ها
سایر پتانسیل‌ها برای جت-فورسیس
تصفیه لیدوکائین
تصفیه سموم
مزایای هیدرودرمی پوست صورت
با از بین بردن سلول‌های مرده پوست بسیارسریع باعث از بین رفتن چین وچروک و خطوط روی پوست می‌شود.
باعث بهبود ضمختی وسختی پوست می‌شود و لکه‌های ناشی از آفتاب سوختگی را از بین می‌برد.
باعث ایجاد پوست نرم ولطیف می‌شود.
بازشدن منافذ پوست و بافت‌های آسیب دیده و جای آکنه از مزایای هیدرودرم است.
از دیگر مزایای هیدرودرمی مناسب بودن آن برای انواع پوست است، برای خانم‌ها، آقایان، پیر، جوان و مخصوصا برای پوست‌هایی که علائم زیر را دارا باشند استفاده می‌شود.

پوست‌های گرفته
پیری‌های زودرس مانند بروز خطوط و چین وچروک روی پوست
درمان آکنه و جای آکنه
برای لطافت پوست ورساندن هیدروژن به پوست وجوانسازی پوست
برای تغییر دادن پیگمنت‌های رنگی پوست و لکه‌های قهوه‌ای رنگ روی پوست
ایمن و بدون خطر
بدون درد
بدون نیاز به بستری شدن
لایه برداری
آبرسانی و مرطوب سازی
تمیزکنندگی عمیق
قیمت هیدرودرمی پوست با این روش کم و ارزان است.

مراقبت‌های قبل از هیدرودرمی

قبل از هیدرودرمی، با متخصص پوست و درمانگر خود مشورت کنید. افرادی که از آکنه شدید رنج می‌برند و از داروی ایزوترتینوئین در ۱۲ ماه گذشته استفاده کرده‌اند یا افرادی که عفونت فعال پوست مثل تبخال یا سردزخم دارند، نباید این عمل را انجام دهند. افرادی که سابقه عدم بهبود پوستی دارند نیز برای انجام این عمل گزینه‌های مناسبی نیستند.

کلینیک خدمات هیدرودرمی در کرج

هیدرودرمی یکی از روش‌های فیشیال یا درمان‌های مراقبتی پوست است. این روش به خاطر مزایای متعددی که دارد، مورد توجه قرار گرفته است. هیدرودرمی چون یک فرایند غیرتهاجمی است، برای انواع پوست قابل استفاده است و تقریبا همه می‌توانند از مزایای آن در کرج بهره‌مند شوند. 

کلینیک خدمات هیدرودرمی در تهران

هدیرودرمی یک روش عالی برای از بین بردن آلودگی‌های پوست است. آلودگی‌های پوست که گاهی بسیار عمیق می‌شوند، عامل اصلی ایجاد کدری در پوست هستند. برای اینکه پوستی درخشان داشته باشید باید آلودگی‌های عمقی آن را با هیدرودرمی پاک کنید. جهت دریافت خدمات زیبایی هیدرودرمی پوست در تهران با ما تماس حاصل نمایید.

 

۰۲۱۲۲۱۴۱۵۱۳ ۰۲۱۲۲۱۴۴۱۴۳۰۹۰۱۴۰۱۴۴۴۰

نویسنده

siteadmin

ارسال دیدگاه